ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO AMD B850 Zásuvka AM5 ATX
Kód: PLYASUAM50072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ROG STRIX B850-F GAMING WIFI7 NEO AMD B850 Zásuvka AM5 ATX| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Zvukový čip | Realtek ALC4080 |
| Čipset základní desky | AMD B850 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Barva | Vícebarevný |
| Typ základní desky | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Hloubka | 244 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška balení | 68 mm |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,18 kg |
| Šířka balení | 353 mm |
| Hmotnost | 1,63 kg |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 256 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 8000 MHz |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Kompatibilita s ECC | ECC a non-ECC |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Podpora RAID | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Úrovně RAID | 10, 0, 5, 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných pevných disků | 2 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 2 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 2.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636434904 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Hangchip: | Realtek ALC4080 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B850 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 |
| Szín: | Sokszínű |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Mélység: | 244 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Csomag magassága: | 68 mm |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,18 kg |
| Csomag szélessége: | 353 mm |
| Súly: | 1,63 kg |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memória órajel (max.): | 8000 MHz |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| M.2 foglalatok száma (M): | 4 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 6 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| RAID-szintek: | 10, 0, 5, 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott merevlemezek száma: | 2 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

