ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme Počítačová skříň Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá
Kód: CHLASUZEW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme Počítačová skříň Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá| Barva podsvětlení | Více |
| Materiál chladiče | Hliník |
| Typ displeje | LCD |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Barva | Černá |
| Výška chladiče | 3 cm |
| Šířka chladiče | 40 cm |
| Hloubka chladiče | 12 cm |
| Hmotnost včetně balení | 4 kg |
| Hloubka balení | 185 mm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Výška balení | 180 mm |
| Šířka balení | 425 mm |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Pokoj | Počítačová skříň |
| Typ ložiska | Fluidní dynamické ložisko (FDB) |
| Rychlost otáčení (max) | 2800 ot/min |
| Maximální proud vzduchu | 89,73 cfm |
| Model | Kapalinový chladič typu vše v jednom |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 3.56 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387715253 |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Radiátor magassága: | 3 cm |
| Radiátor szélessége: | 40 cm |
| Radiátor mélysége: | 12 cm |
| Súly csomagolással együtt: | 4 kg |
| Csomagolási mélység: | 185 mm |
| Súly: | 1,4 kg |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Csomag szélessége: | 425 mm |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Szoba: | Számítógépszekrény |
| Csapágy típusa: | Folyadékdinamikus csapágy (FDB) |
| Forgási sebesség (max.): | 2800 fordulat/perc |
| Maximális légáramlás: | 89,73 köbláb/perc |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

