ASUS ROG-EQUALIZER 0,75 m
Kód: OIAASUKAB0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS ROG-EQUALIZER 0,75 m| Formát konektoru 2 | Přímý |
| Povrchová úprava konektoru | Zlato |
| Barva | Černá |
| Pohlaví konektoru 2 | Samec |
| Formát konektoru 1 | Přímý |
| Účel | Napájecí zdroj (PSU) |
| Konektor 1 | PCI-E (16-pin) |
| Pohlaví konektoru 1 | Samec |
| Délka kabelu | 0,75 m |
| Konektor 2 | PCI-E x16 (Gen 4.0) |
| Hmotnost | 200 g |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 260 g |
| Šířka balení | 254 mm |
| Výška balení | 36 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cables |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636451680 |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Csatlakozó felületkezelése: | Arany |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Cél: | |
| 1. csatlakozó: | |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Kábelhossz: | 0,75 m |
| 2. csatlakozó: | |
| Súly: | 200 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 260 g |
| Csomag szélessége: | 254 mm |
| Csomag magassága: | 36 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

