ASUS Prime AP-750G tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete, Fehér
Kód: ZDLASUOBU0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime AP-750G tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete, Fehér| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20A |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség, Túlmelegedés, Rövidzárlat |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 62 A |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 110 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 744 Ny |
| Hatékonyság | 92% |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 110 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20 A |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér, fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 86 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Súly | 1,47 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 346 mm |
| Csomag magassága | 144 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,88 kg |
| Csomagolási mélység | 208 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs) | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápkábel hossza | 400 mm, 120 |
| CPU tápkábel hossza | 65 cm |
| CPU P4 csatlakozó (4 tűs) | 2 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 400 mm, 150 |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs) | Igen |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma | 5 |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs) | 3 |
| Alaplap tápkábel hossza | 61 cm |
| Csapágy típusa | Golyóscsapágy |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 120000 óra |
| ATX verzió | 3.0 |
| Mellékelt kábelek | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 3.075 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387192962 |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túlmelegedés, Rövidzár |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 62 A |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 110 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 744 Ny |
| Hatékonyság: | 92% |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 110 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Súly: | 1,47 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 346 mm |
| Csomag magassága: | 144 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,88 kg |
| Csomagolási mélység: | 208 mm |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs): | 1 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| SATA tápkábel hossza: | 400 mm, 120 |
| CPU tápkábel hossza: | 65 cm |
| CPU P4 csatlakozó (4 tűs): | 2 |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 400 mm, 150 |
| ATX tápcsatlakozó (20+4 tűs): | Igen |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs): | 3 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 61 cm |
| Csapágy típusa: | Golyóscsapágy |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 120000 óra |
| ATX verzió: | 3.0 |
| Mellékelt kábelek: | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

