ASUS Prime -650B-FEKETE tápegység 650 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete
Kód: ZDLASUOBU0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime -650B-FEKETE tápegység 650 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 54 A |
| Kombinált teljesítmény (-12 V) | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 110 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Teljes energiafogyasztás | 650 W |
| Áramvédelmi elemek | Rövidzárlat, Túlterhelés, Túlfeszültség, Túlmelegedés, Alulfeszültség, Túláram |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20A |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Szín | Fekete |
| Világítás | Nem |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátor átmérője | 13,5 cm |
| Súly | 2,2 kg |
| Mélység | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 86 mm |
| Csomag magassága | 115 mm |
| Csomagolási mélység | 196 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3 kg |
| Csomag szélessége | 340 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| SATA tápkábel hossza | 400 mm, 120 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| CPU tápkábel hossza | 80 cm |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 120 mm, 400 mm |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| PCI Express tápkábel hossza | 60 cm |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs) | 2 |
| SATA tápcsatlakozók száma | 5 |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| PSU formátum | ATX |
| Csapágy típusa | DBB |
| Cél | PC |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 120000 óra |
| Mellékelt kábelek | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.565 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387635285 |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 54 A |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 110 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Teljes energiafogyasztás: | 650 W |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Túlmelegedés, Alacsony feszültség, Túláram |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Szín: | Fekete |
| Világítás: | Nem |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 13,5 cm |
| Súly: | 2,2 kg |
| Mélység: | 150 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomagolási mélység: | 196 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3 kg |
| Csomag szélessége: | 340 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| SATA tápkábel hossza: | 400 mm, 120 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| CPU tápkábel hossza: | 80 cm |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 120 mm, 400 mm |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| PCI Express tápkábel hossza: | 60 cm |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs): | 2 |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | DBB |
| Cél: | PC |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 120000 óra |
| Mellékelt kábelek: | AC, Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

