ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5 videókártya
Kód: VGAASUNVD0895
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS GT710-SL-2GD5-BRK-EVO NVIDIA GeForce GT 710 2 GB GDDR5 videókártya| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| CUDA | Igen |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| CUDA magok | 192 |
| Típus | GeForce GT 710 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 3 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Minimális rendszerteljesítmény | 300 W |
| Szín | Kék, fekete |
| Rések száma | 2 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Mélység | 39 mm |
| Hossz | 170 mm |
| Magasság | 69 mm |
| Súly | 254 g |
| Csomag magassága | 50 mm |
| Csomagolási mélység | 163 mm |
| Súly csomagolással együtt | 480 g |
| Csomag szélessége | 228 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| HDMI-verzió | 1.4b |
| HDMI portok száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| DVI-D portok száma | 1 |
| Felület | PCI Express 2.0 |
| Memóriafrekvencia | 5012 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR5 |
| Memóriabusz | 64 bites |
| Grafikus kártya memóriája | 2 GB |
| HDCP | Igen |
| OpenGL verzió | 4.5 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. Ne lélegezze be a port/permetet. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 0.505 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387418680 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| CUDA magok: | 192 |
| Típus: | GeForce GT 710 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 3 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 300 W |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Rések száma: | 2 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Mélység: | 39 mm |
| Hossz: | 170 mm |
| Magasság: | 69 mm |
| Súly: | 254 g |
| Csomag magassága: | 50 mm |
| Csomagolási mélység: | 163 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 480 g |
| Csomag szélessége: | 228 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| DVI-D portok száma: | 1 |
| Felület: | PCI Express 2.0 |
| Memóriafrekvencia: | 5012 MHz |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR5 |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Grafikus kártya memóriája: | 2 GB |
| HDCP: | Igen |
| OpenGL verzió: | 4.5 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Ne lélegezze be a port/permetet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

