ASUS EyeCare VY249HGR számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONASUGAM0126
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS EyeCare VY249HGR számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság) | 0,5 W |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 11 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | C |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Piaci kategória | Otthon |
| Szín | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Láb színe | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 395 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 185 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 541 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 48 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 323 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,9 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 541 mm |
| Csomagolási mélység | 404 mm |
| Csomag magassága | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,4 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 612 mm |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Játékmód | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–120 Hz |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–138 kHz |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Válasz | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló, HDMI |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2094389 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Ezüst, TCO |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387723456 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,5 W |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 11 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | C |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Láb színe: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 395 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 185 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 541 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 48 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 323 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,9 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 541 mm |
| Csomagolási mélység: | 404 mm |
| Csomag magassága: | 140 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,4 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 612 mm |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Játékmód: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–120 Hz |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–138 kHz |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Válasz: | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2094389 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst, Teljes birtoklási költség |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

