ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0919
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7| Frekvence procesoru (režim přetaktování) | 2632 MHz |
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2602 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| CUDA | Ano |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA jádra | 4608 |
| Typ | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Šedá, Černá |
| Počet slotů | 2,5 |
| Chladicí technologie | ASUS Axial-tech |
| Připraveno pro SFF | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Výška | 120 mm |
| Délka | 229 mm |
| Hmotnost | 656 g |
| Hloubka | 50 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 364 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,12 kg |
| Výška balení | 67 mm |
| Hloubka balení | 219 mm |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Rozhraní | PCI Express 5.0 |
| Verze HDMI | 2.1b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze DisplayPortu | 2.1b |
| Rychlost přenosu dat | 28 Gbit/s |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Typ paměti grafické karty | GDDR7 |
| Přetaktovaná (OC) edice | Ano |
| Výkon NPU až | 767 TOPs |
| HDCP | Ano |
| Integrovaný TV tuner | Ne |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphics card ( NVIDIA Graphics PLUS ) |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387994306 |
| Processzorfrekvencia (túlhajtási mód): | 2632 MHz |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Processzor túlhajtási sebessége: | 2602 MHz |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA: | Igen |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| CUDA magok: | 4608 |
| Típus: | GeForce RTX 5060 Ti |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 8 tűs |
| Minimális rendszerteljesítmény: | 550 W |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Rések száma: | 2.5 |
| Hűtési technológia: | ASUS Axial-tech |
| SFF-re kész: | Igen |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 120 mm |
| Hossz: | 229 mm |
| Súly: | 656 g |
| Mélység: | 50 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 364 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,12 kg |
| Csomag magassága: | 67 mm |
| Csomagolási mélység: | 219 mm |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 3 |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| HDMI-verzió: | 2.1b |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| Adatátviteli sebesség: | 28 Gbps |
| Grafikus kártya memóriája: | 16 GB |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Túlhúzott (OC) kiadás: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 767 TOP |
| HDCP: | Igen |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

