Asrock B650M PG Lightning AMD B650 Socket AM5 Micro ATX alaplap
Kód: PLYASRAM50028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650M PG Lightning AMD B650 Socket AM5 Micro ATX alaplap| Támogatott processzorfoglalatok | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nem |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Szín | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Tanúsítvány | FCC, CE, ErP/EuP |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 5200, 5600, 6400, 6600, 4400, 6000, 7000, 6200, 7200, 4800, 6800 |
| Támogatott memória órajel (max.) | 7200 MHz |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Maximális belső memória | 192 GB |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Kereszttűz |
| HDCP | Igen |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést az elektronika károsodásának elkerülése érdekében., Ne szerelje szét, mert ez károsíthatja a belső alkatrészeket és érvénytelenítheti a garanciát. |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 7 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID-szintek | 10, 0, 1 |
| RAID-támogatás | Igen |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 3 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB-csatlakozó | USB A típusú, USB C típusú |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483943829 |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Nem |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, ErP/EuP |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 5200, 5600, 6400, 6600, 4400, 6000, 7000, 6200, 7200, 4800, 6800 |
| Támogatott memória órajel (max.): | 7200 MHz |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Kereszttűz |
| HDCP: | Igen |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 3 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú, USB Type-C |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

