Asrock B650M-HDV/M.2 AMD B650 Socket AM5 Micro ATX
Kód: PLYASRAM50038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650M-HDV/M.2 AMD B650 Socket AM5 Micro ATX| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Wi-Fi | Nem |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8125-BG |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 226 mm |
| ECC kompatibilitás | Nem ECC |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést az elektronika károsodásának elkerülése érdekében., Ne szerelje szét, mert ez károsíthatja a belső alkatrészeket és érvénytelenítheti a garanciát. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 0, 1 |
| BIOS típus | EFI AMI |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók | 1 |
| Thunderbolt csatlakozók | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Vonalbemenet | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.21 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483942693 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Wi-Fi: | Nem |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8125-BG |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 226 mm |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1 |
| BIOS típus: | EFI AMI |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) csatlakozók: | 1 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Vonalbemenet: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

