ASROCK A620AM PRO-A alaplap
Kód: PLYASRAM50072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASROCK A620AM PRO-A alaplap| Processzor gyártója | AMD |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen™ 8000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD A620 |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Tanúsítvány | FCC, CE-ErP/EuP megfelelőség (ErP/EuP megfelelőségű tápegység szükséges) |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5 DIMM-ek |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia érvényét veszti., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (E) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma | 2 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| Ventilátor csatlakozó | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1, 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711581490963 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen™ 8000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A620 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Tanúsítvány: | FCC, CE-ErP/EuP megfelelőségű (ErP/EuP megfelelőségű tápegység szükséges) |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5 DIMM-ek |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (E): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| PCI Express x4 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott merevlemezek száma: | 2 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Ventilátor csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1, 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

