Asrock A620AI WiFi AMD A620A Socket AM5 Mini ITX
Kód: PLYASRAM50063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock A620AI WiFi AMD A620A Socket AM5 Mini ITX| Processzor gyártója | AMD |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD A620A |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap típusa | Mini-ITX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség | 170 mm |
| Mélység | 170 mm |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs) | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| Vonalbemenet | Igen |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 0.942 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483942747 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A620A |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap típusa: | Mini-ITX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| EPS tápcsatlakozók száma (8 tűs): | 1 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

