ART Konzol LCD/LED TV-hez 40-75" 45 kg, függőleges/vízszintes beállítás 58-380 mm, max. VESA 600x400
Kód: TVAARRUCH0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART LCD/LED TV konzol 40-75" 45 kg, függőleges/vízszintes beállítás 58-380 mm, max. VESA 600x400| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél |
| Magasság | 55 mm |
| Mélység | 440 mm |
| Szélesség | 625 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | 160° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Győződjön meg arról, hogy a tartó a gyártó utasításainak megfelelően megfelelő falra/asztalra van felszerelve. |
| Minimális képernyőméret | 101,6 cm (40") |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Maximális képernyőméret | 190,5 cm (75") |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Maximális teherbírás | 45 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 600 x 400 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5906721173359 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél |
| Magasság: | 55 mm |
| Mélység: | 440 mm |
| Szélesség: | 625 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | 160° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve. |
| Minimális képernyőméret: | 101,6 cm (40") |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális képernyőméret: | 190,5 cm (75") |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Maximális teherbírás: | 45 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 600 x 400 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

