ARQUIVET Friss kacsa tengeri hallal - félpuha kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPARQKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Friss kacsa tengeri hallal - félpuha kutyatáp - 2,5 kg| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Félig nedves karma |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Súly | 2,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Kacsa |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 1,5% |
| Durva hamu | 6% |
| Fehérjék | 27% |
| Zsírtartalom | 17% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117892347 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Félig nedves karma |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Súly: | 2,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Kacsa |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Durva hamu: | 6% |
| Fehérjék: | 27% |
| Zsírtartalom: | 17% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

