ARQUIVET Fresh Iberian pork - polovlhké krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLSARQZWI0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Iberian pork - polovlhké krmivo pro psy - 10kg| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení, Bez lepku, Alergie |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Řada | ARQUIVET Fresh |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso |
| Typ balení | Taška |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Celkové zdraví, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Citlivý žaludek |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 10 kg |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Bílkoviny | 27% |
| Hrubý popel | 6% |
| Obsah tuku | 17% |
| Obsažená vlhkost | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.402 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117891098 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása, Gluténmentes, Allergia |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács: | ARQUIVET Fresh |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Sertéshús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Általános egészségi állapot, Ételallergia, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Érzékeny gyomor |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Fehérjék: | 27% |
| Durva hamu: | 6% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Nedvességtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

