AMD Ryzen 5 5600 procesor 3,5 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0285
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen 5 5600 procesor 3,5 GHz 32 MB L3| Počet jader procesoru | 6 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Základní frekvence procesoru | 3,5 GHz |
| Krabice | Ne |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 5000 Series |
| Model procesoru | 5600 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 85423119 |
| Varování | Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.065 kg |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzor litográfia: | 7 nm |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Doboz: | Nem |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 5000 sorozat |
| Processzor modell: | 5600 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 5 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85423119 |
| Figyelmeztetés: | A processzorok olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaznak, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Ne dobja őket a háztartási hulladékba., A processzorok működés közben nagyon felforrósodhatnak. Győződjön meg arról, hogy megfelelően hűtöttek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

