AMD Ryzen™ 5 5600GT tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0272
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD Ryzen™ 5 5600GT tray - procesor| Počet vláken procesoru | 12 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Model procesoru | 5600GT |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Krabice | Ne |
| Typ procesoru | 5th Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Litografie procesoru | TSMC 7nm FinFET |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4 |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2667, 3200 MHz, 2933 |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Nárazová frekvence integrovaného grafického adaptéru | 1900 MHz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor modell: | 5600GT |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,6 GHz |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Doboz: | Nem |
| Processzor típusa: | |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor litográfia: | TSMC 7 nm-es FinFET |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 3.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64 bites, Ubuntu x86 64 bites |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 2667, 3200 MHz, 2933 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon grafika |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

