AMD EPYC 9374F procesor 3,85 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0114
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9374F procesor 3,85 GHz 256 MB L3| Thermal Design Power (TDP) | 320 W |
| Základní frekvence procesoru | 3,85 GHz |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Počet jader procesoru | 64 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Model procesoru | 9374F |
| Počet vláken procesoru | 64 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 256 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,3 GHz |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Oblast trhu | Server |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Šířka pásma paměti (max) | 460,8 GB/s |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 4800 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Zabraňte přímému kontaktu s vodou., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 320 W |
| Processzor alapfrekvenciája: | |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Processzormagok száma: | 64 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor modell: | |
| Processzorszálak száma: | 64 |
| Processzor gyorsítótára: | 256 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,3 GHz |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Memória sávszélesség (max.): | 460,8 GB/s |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 12 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

