AMD EPYC 9255 procesor 3,25 GHz 128 MB L3
Kód: PROAMDAMC0182
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 9255 procesor 3,25 GHz 128 MB L3| Počet vláken procesoru | 48 |
| Model procesoru | 9255 |
| Nastavitelný TDP-down | 200 W |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Krabice | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,25 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 128 MB |
| Počet jader procesoru | 24 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,3 GHz |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Oblast trhu | Server |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.155 kg |
| Processzorszálak száma: | 48 |
| Processzor modell: | |
| Állítható TDP-csökkentés: | 200 W |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Processzorfoglalat: | SP5 foglalat |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Állítható TDP-növelés: | 240 W |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Doboz: | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,25 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 200 W |
| Processzor gyorsítótára: | 128 MB |
| Processzormagok száma: | 24 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,3 GHz |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Piacterület: | Szerver |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 12 csatorna |
| Memória sávszélesség (max.): | 576 GB/s |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

