AMD EPYC 7713 procesor 2 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 7713 procesor 2 GHz 256 MB L3| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,675 GHz |
| Počet vláken procesoru | 128 |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Patice procesoru | Socket SP3 |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Model procesoru | 7713 |
| Nastavitelný TDP-down | 225 W |
| Základní frekvence procesoru | 2 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 256 MB |
| Počet jader procesoru | 64 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Oblast trhu | Server |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Podpora paměťových kanálů | 8 kanálů |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Šířka pásma paměti (max) | 204,8 GB/s |
| Kód harmonizovaného systému | 85423119 |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou., Likvidujte v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | |
| Processzorszálak száma: | 128 |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 225 W |
| Processzorfoglalat: | SP3 foglalat |
| Állítható TDP-növelés: | 240 W |
| Processzor modell: | |
| Állítható TDP-csökkentés: | 225 W |
| Processzor alapfrekvenciája: | 2 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 256 MB |
| Processzormagok száma: | 64 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| PCI Express sávok maximális száma: | 128 |
| Piacterület: | Szerver |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 8 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memória sávszélesség (max.): | |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85423119 |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje a vízzel való közvetlen érintkezést., A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

