AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDAMC0157
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3| Výrobce procesoru | AMD |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Krabice | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,8 GHz |
| Série procesoru | AMD EPYC 4004 Series |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový, 32-bit |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Model procesoru | 4244P |
| Včetně chladiče | Ne |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Súly: | 0.038 kg |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 65 W |
| Processzor gyorsítótára: | 32 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor típusa: | AMD EPYC |
| Doboz: | Nem |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,8 GHz |
| Processzor sorozat: | AMD EPYC 4004 sorozat |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites, 32 bites |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzor modell: | |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

