ADDVENA Power of Nature Senior Közepes/Nagy Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Senior Közepes/Nagy Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg| Az állat speciális igényei | Nem túl aktív, Eliminációs diétára, Bőr és szőrzet, Túlsúlyra való hajlam, Vitalitás, Általános egészség, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Megfelelő emésztés, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Javítja a bőr egészségét, Ételallergia, Szorongás, Allergiás, Erős immunitás, Gabonaintolerancia, Csökkenti az ételintoleranciát, Védi az izomtömeget, Védi az emésztőrendszert |
| Az állat kora | Idősebb |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás, Monoproteinek, Általános egészség, Ételérzékenység, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer támogatás, Emésztési támogatás, Túlsúly, Izomépítés, Allergia, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Bárány |
| Súly | 10 kg |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 22% |
| Zsírtartalom | 9% |
| Durva hamu | 7,3% |
| Nyersrost | 4,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581795 |
| Az állat speciális igényei: | Nem túl aktív, Eliminációs diétákhoz, Bőr és szőrzet, Túlsúlyra való hajlam, Életerő, Általános egészségi állapot, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Megfelelő emésztés, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, A bőr egészségének javítása, Ételallergia, Aggódó, Allergiás, Erős immunitás, Gabonaintolerancia, Az ételintolerancia csökkentése, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Monoproteinek, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Emésztés támogatása, Túlsúly, Izomépítés, Allergia, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Bárány |
| Súly: | 10 kg |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 22% |
| Zsírtartalom: | 9% |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Nyersrost: | 4,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

