ADDVENA Power of Nature Junior Közepes/Nagy Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Junior Közepes/Nagy Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Csirkementes, Haj- és bőrbetegségek, Gabonamentes, Immunrendszer támogatása, Terhesség és szoptatás, Izomépítés, Emésztés támogatása, Növekedési időszak, Ízületi támogatás, Monoprotein, Allergiák, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Fő íz | Bárány |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Ételintolerancia csökkentése, Eliminációs diétákhoz, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Ételallergia, Vitalitás, Erős és egészséges csontok, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Szorongás, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Allergiás, Általános egészség, Bőr és szőrzet, Növekedési időszak, Izomtömeg védelme, Emésztőrendszer védelme, Erős immunitás |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden közepes és nagy kutyafajta, Minden nagy kutyafajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 10 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Fehérjék | 29,5% |
| Zsírtartalom | 15,5% |
| Nyersrost | 3,8% |
| Durva hamu | 7,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581757 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Terhesség és szoptatás, Izomépítés, Emésztés támogatása, Növekedési időszak, Ízületi támogatás, Monoproteinek, Allergia, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Fő íz: | Bárány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Az ételintolerancia csökkentése, Eliminációs diétákhoz, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Ételallergia, Életerő, Erős és egészséges csontok, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Aggódó, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Allergiás, Általános egészségi állapot, Bőr és szőrzet, Növekedési időszak, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Erős immunitás |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 10 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 29,5% |
| Zsírtartalom: | 15,5% |
| Nyersrost: | 3,8% |
| Durva hamu: | 7,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

