ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPAD1KAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Fajtaméret | Közepes fajták 10-25 kg, Nagy fajták 25-45 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Emésztés támogatása, Izomépítés, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer támogatása, Túlsúly, Gluténmentes, Általános egészség, Ízületi támogatás, Monoprotein, Allergiák, Ételérzékenység |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Ételallergia, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Bőr és szőrzet, Túlsúlyra való hajlam, Vitalitás, Erős és egészséges csontok, Általános egészség, Szorongás, Allergiás, Izomtömeg védelme, Az emésztőrendszer védelme, Eliminációs diétákhoz, Ételintolerancia csökkentése, Erős immunitás |
| Súly | 2,5 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 7,1% |
| Fehérjék | 21,9% |
| Nyersrost | 4,8% |
| Zsírtartalom | 8,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581641 |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Emésztés támogatása, Izomépítés, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Túlsúly, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Ízületi támogatás, Monoproteinek, Allergia, Ételtúlérzékenység |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Ételallergia, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Bőr és szőrzet, Túlsúlyra való hajlam, Életerő, Erős és egészséges csontok, Általános egészségi állapot, Aggódó, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Eliminációs diétákhoz, Az ételintolerancia csökkentése, Erős immunitás |
| Súly: | 2,5 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Fehérjék: | 21,9% |
| Nyersrost: | 4,8% |
| Zsírtartalom: | 8,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

