ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10 kg
Kód: DLPAD1KAS0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Adult Sensitive Medium/Large Mono Bárány - száraz kutyatáp - 10 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei | Szorongás, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Túlsúlyra való hajlam, Vitalitás, Erős és egészséges csontok, Általános egészség, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Megfelelő emésztés, Bőr egészségének javítása, Eliminációs diétákhoz, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Gabonaintolerancia, Ételintolerancia csökkentése, Erős immunitás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagy kutyafajta, Minden közepes kutyafajta, Minden nagy kutyafajta |
| Súly | 10 kg |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Csirkementes, Haj- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Allergiák, Izomépítés, Ételérzékenység, Ízületi támogatás, Monoprotein, Túlsúly, Emésztési támogatás, Gluténmentes |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,1% |
| Fehérjék | 21,9% |
| Nyersrost | 4,8% |
| Zsírtartalom | 8,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581801 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó, Allergiás, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Túlsúlyra való hajlam, Életerő, Erős és egészséges csontok, Általános egészségi állapot, Érzékeny gyomor, Ízületvédelem, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Eliminációs diétákhoz, Ételallergia, Bőr és szőrzet, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Gabonaintolerancia, Az ételintolerancia csökkentése, Erős immunitás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly: | 10 kg |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Allergia, Izomépítés, Ételtúlérzékenység, Ízületi támogatás, Monoproteinek, Túlsúly, Emésztés támogatása, Gluténmentes |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Fehérjék: | 21,9% |
| Nyersrost: | 4,8% |
| Zsírtartalom: | 8,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

