ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - száraz kutyatáp - 10kg
Kód: DLPAD1KAS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - száraz kutyatáp - 10kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztéstámogatás, Általános egészség, Ételérzékenység |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Szorongás, Megfelelő emésztés, Általános egészség, Érzékeny gyomor, Erős immunitás |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 10 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Marhahús |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Nyersrost | 2,9% |
| Fehérjék | 28,1% |
| Zsírtartalom | 15,1% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Nedvességtartalom | 8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581856 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Izomépítés, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Bőr és szőrzet, Gabonaintolerancia, Aggódó, Megfelelő emésztés, Általános egészségi állapot, Érzékeny gyomor, Erős immunitás |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 10 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Marhahús |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Fehérjék: | 28,1% |
| Zsírtartalom: | 15,1% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

