ADATA UV320 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zöld, Fehér
Kód: PAMADTFLD0083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA UV320 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zöld, Fehér| Formátum | Csúszó |
| Szín | Zöld |
| Tanúsítvány | FCC, CE, VCCI, RohS minősítés |
| Szélesség | 19,5 mm |
| Magasság | 10,2 mm |
| Súly | 7,9 g |
| Mélység | 55 mm |
| Csomag szélessége | 114,3 mm |
| Csomagolási mélység | 101,6 mm |
| Csomag magassága | 10,3 mm |
| Súly csomagolással együtt | 15,83 gramm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Jelszóvédelem | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows Vista Home Premium x64 Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 1, 0 Mac OS X 1, Mac OS X 1. 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Kapacitás | 128 GB |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4713218462855 |
| Formátum: | Csúszó |
| Szín: | Zöld |
| Tanúsítvány: | FCC, CE, VCCI, RohS minősítés |
| Szélesség: | 19,5 mm |
| Magasság: | 10,2 mm |
| Súly: | 7,9 g |
| Mélység: | 55 mm |
| Csomag szélessége: | 114,3 mm |
| Csomagolási mélység: | 101,6 mm |
| Csomag magassága: | 10,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15,83 gramm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Starter, Windows 8 x64, Windows 8 Enterprise, Windows Vista Business, Windows 7, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows Vista Business x64, Windows Vista Home Basic, Windows 10 Enterprise, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows Vista Home Premium x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows Vista Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.1 Mountain Lion, Mac OS 9.0, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS 9.2, Mac OS 9.1, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

