ADATA Ultimate SU650 2.5" 256 GB Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAADTSSD0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA Ultimate SU650 2.5" 256 GB Serial ATA III 3D NAND| Komponent pro | PC/Laptop |
| Formát SSD | 2.5" |
| Sekvenční rychlost čtení (CDM) | 520 MB/s |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Náhodné čtení (4 KB) | 40000 IOPS |
| Sekvenční rychlost zápisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Typ paměti | 3D NAND |
| Sekvenční rychlost čtení (ATTO ) | 520 MB/s |
| Náhodný zápis (4 KB) | 75000 IOPS |
| Hardwarové šifrovaní | Ne |
| Ochranné funkce | Odolný proti vibracím, Odolný proti nárazům |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 140 |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (AS SSD) | 440 MB/s |
| Sekvenční rychlost zápisu (CDM) | 450 MB/s |
| Sekvenční rychlost čtení (SSD) | 500 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rychlost čtení | 520 MB/s |
| NVMe | Ne |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| ECC | Ano |
| Rychlost zápisu | 450 MB/s |
| Hmotnost | 59,5 g |
| Hloubka | 100,5 mm |
| Šířka | 69,8 mm |
| Výška | 7 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Maximální provozní teplota | 70 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Náraz při provozu | 1500 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085931511 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 520 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 40000 IOPS |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 450 MB/s |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 520 MB/s |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 75000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Védő funkciók: | Rezgésálló, Ütésálló |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 140 |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Szekvenciális írási sebesség (AS SSD): | |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 450 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (SSD): | 500 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| Olvasási sebesség: | 520 MB/s |
| NVMe: | Nem |
| Felület: | Soros ATA III |
| ECC: | Igen |
| Írási sebesség: | 450 MB/s |
| Súly: | |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

