ADATA SC740 500 GB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Modrá
Kód: DIAADTSSD0173
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADATA SC740 500 GB USB typu C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá, Modrá| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ochranné funkce | Odolnost proti pádu, Nárazuvzdorné, Odolný proti nárazům |
| Podporované operační systémy Linux | Linux Kernel 6.5, Linux Kernel 6.2 |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 13.0, Android 14.0 |
| Barva | Černá |
| Provozní napětí | 5 V |
| Hloubka | 121,8 mm |
| Šířka | 40,5 mm |
| Výška | 22,3 mm |
| Hmotnost | 40 g |
| Typ balení | Krabice |
| Ochrana heslem | Ne |
| Hardwarové šifrovaní | Ne |
| USB konektor | USB typu C |
| Rychlost přenosu dat | 10 Gbit/s |
| Wi-Fi | Ne |
| USB verze | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologie Thunderbolt | Ne |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 40 °C |
| Stručný návod | Ano |
| Kapacita disku SSD | 500 GB |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| NVMe | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 4711085949851 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Védő funkciók: | Esésállóság, Ütésálló |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 13.0, Android 14.0 |
| Szín: | Fekete |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Mélység: | 121,8 mm |
| Szélesség: | 40,5 mm |
| Magasság: | 22,3 mm |
| Súly: | 40g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Thunderbolt technológia: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Gyors útmutató: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Olvasási sebesség: | 1050 MB/s |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
| NVMe: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

