Activejet ATH-219MNX toner HP nyomtatóhoz, HP 219X W2193X csere; Supreme; 2500 oldal; magenta, chippel
Kód: EXPACJTHP0521
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-219MNX toner HP nyomtatóhoz, HP 219X W2193X csere; Supreme; 2500 oldal; magenta, chippel| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Színes tonerkapacitás | 2500 oldal |
| Csere erre: | HP 219X W2193X |
| Márkakompatibilitás | HP |
| OEM-kód | HP 219X W2193X |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Bíborvörös |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Toner chippel | Igen |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Színes patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Pro: 3202dn, 3202dng, 3202dw, 3202dwe. HP Color LaserJet Pro többfunkciós nyomtató: 3302fdn, 3302fdng, 3302fdw, 3302fdwg, 3302sdw, 3302sdwg. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Változat | Legfőbb |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre. Ne lélegezze be a tonerport. Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391517 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Színes tonerkapacitás: | 2500 oldal |
| Csere erre:: | HP 219X W2193X |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| OEM-kód: | HP 219X W2193X |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Bíborvörös |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Toner chippel: | Igen |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Pro: 3202dn, 3202dng, 3202dw, 3202dwe. HP Color LaserJet Pro többfunkciós nyomtató: 3302fdn, 3302fdng, 3302fdw, 3302fdwg, 3302sdw, 3302sdwg. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Változat: | Legfőbb |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a tonert a háztartási hulladékba. Vigye el veszélyes hulladék gyűjtőhelyre., Ne lélegezze be a tonerport., Kerülje a toner bőrrel és szemmel való érintkezését. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

