Activejet ATH-213N (HP 131A CF213A, Canon CRG-731M tintapatronok cseréje; Supreme; 1800 oldal; Piros)
Kód: EXPACJTHP0164
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-213N (HP 131A CF213A, Canon CRG-731M tintapatronok cseréje; Supreme; 1800 oldal; Piros)| Színes patronok száma | 1 |
| Csere erre: | HP |
| OEM-kód | HP 131A CF213A, Canon CRG-731M |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Hengert is beleértve | Igen |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Színes tonerkapacitás | 1800 oldal. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.797 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443016403 |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Csere erre:: | HP |
| OEM-kód: | HP 131A CF213A, Canon CRG-731M |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Hengert is beleértve: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Színes tonerkapacitás: | 1800 oldal. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Pro: 200 M251, 200 M251n, 200 M251nw, 200 M276, 200 M276n, 200 M276nw. Canon i-SENSYS: LBP7100, LBP7100Cn, LBP7110, LBP7110Cw, MF620C, MF623Cn, MF628Cw, MF8200, MF8230Cn, MF8280Cw. |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

