Activejet ATH-2073N (HP 117A 2073A utángyártott tintapatron; Supreme; 700 oldal; Piros)
Kód: EXPACJTHP0404
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-2073N (HP 117A 2073A utángyártott tintapatron; Supreme; 700 oldal; Piros)| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fekete tonerkapacitás | 700 oldal. |
| OEM-kód | HP 117A 2073A |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Változat | Legfőbb |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Színes patronok száma | 1 |
| Hengert is beleértve | Nem |
| Kompatibilitás | HP színes lézer: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| További információk | Toner chippel |
| Technológia | Új |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.725 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443113560 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete tonerkapacitás: | 700 oldal. |
| OEM-kód: | HP 117A 2073A |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Változat: | Legfőbb |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Hengert is beleértve: | Nem |
| Kompatibilitás: | HP színes lézer: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| További információk: | Toner chippel |
| Technológia: | Új |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Műszaki jellemzők: | Toner chippel |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt. A helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

