Activejet ATH-201MN tonerkazetta HP nyomtatókhoz, HP 201A CF403A utángyártott; Supreme; 1400 oldal; magenta
Kód: EXPACJTHP0274
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-201MN tonerkazetta HP nyomtatókhoz, HP 201A CF403A utángyártott; Supreme; 1400 oldal; magenta| Színes tonerkapacitás | 1400 oldal. |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Hengert is beleértve | Igen |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Tintapatron típusa | Standard hozam |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Csere erre: | HP 201A |
| Modell | Összeegyeztethető |
| OEM-kód | HP 201A CF403A |
| Színes patronok száma | 1 |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás | HP Color LaserJet Pro: M252n, M252dw, M274n, M277dw, M277n. Canon I-Sensys: LBP611Cn, LBP612Cdw, LBP613Cdw, MF631Cn, MF632Cdw, MF633Cdw, MF634Cdw, MF635Cx, MF636Cdwt. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Technológia | Új |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105466 |
| Színes tonerkapacitás: | 1400 oldal. |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Hengert is beleértve: | Igen |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Tintapatron típusa: | Standard hozam |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Csere erre:: | HP 201A |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| OEM-kód: | HP 201A CF403A |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP Color LaserJet Pro: M252n, M252dw, M274n, M277dw, M277n. Canon I-Sensys: LBP611Cn, LBP612Cdw, LBP613Cdw, MF631Cn, MF632Cdw, MF633Cdw, MF634Cdw, MF635Cx, MF636Cdwt. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Technológia: | Új |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

