Activejet ATH-06N (HP 06A C3906A, Canon EP-A utántöltő; Supreme; 2800 oldal; Fekete)
Kód: EXPACJTHP0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATH-06N (HP 06A C3906A, Canon EP-A utántöltő; Supreme; 2800 oldal; Fekete)| Nyomdafestékek | Fekete |
| Hengert is beleértve | Igen |
| Csere erre: | HP / Canon |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás | 2800 oldal. |
| Márkakompatibilitás | HP |
| OEM-kód | HP 06A C3906A, Canon EP-A |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás | HP LaserJet: 5L, 6L, 3100, 3150. Canon: LBP440, LBP460, LBP465, LBP660. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Változat | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Főbb előnyök | A+ osztály |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.976 kg |
| EAN vonalkód: | 5904356281852 |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Hengert is beleértve: | Igen |
| Csere erre:: | HP / Canon |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Fekete tonerkapacitás: | 2800 oldal |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| OEM-kód: | HP 06A C3906A, Canon EP-A |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Kompatibilitás: | HP LaserJet: 5L, 6L, 3100, 3150. Canon: LBP440, LBP460, LBP465, LBP660. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, TÜV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE minősítés |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Főbb előnyök: | A+ osztály |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

