Activejet ATC-054MNX tonerkazetta Canon nyomtatókhoz; Canon 054M XL csere; Supreme; 2300 oldal; bíbor
Kód: EXPACJTCA0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATC-054MNX tonerkazetta Canon nyomtatókhoz; Canon 054M XL csere; Supreme; 2300 oldal; bíbor| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | Canon CRG 054H Y CRG054H |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek | Lila |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Színes tonerkapacitás | 2300 oldal. |
| Színes patronok száma | 1 |
| Csere erre: | Canon 054M XL |
| Fekete tonerkapacitás | 0 oldal |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás | Canon i-SENSYS: MF640C, MF641Cw, MF642Cdw, MF643Cdw, MF644Cdw, MF645Cx, LBP621Cw, LBP622Cdw, LBP623Cdw. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE |
| Technológia | Új |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Változat | Legfőbb |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a tonerport. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116936 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | Canon CRG 054H Y CRG054H |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Nyomdafestékek: | Lila |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Színes tonerkapacitás: | 2300 oldal. |
| Színes patronok száma: | 1 |
| Csere erre:: | Canon 054M XL |
| Fekete tonerkapacitás: | 0 oldal |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás: | Canon i-SENSYS: MF640C, MF641Cw, MF642Cdw, MF643Cdw, MF644Cdw, MF645Cx, LBP621Cw, LBP622Cdw, LBP623Cdw. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Technológia: | Új |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Változat: | Legfőbb |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a tonerport. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

