Activejet ATC-052BNX tonerkazetta Canon nyomtatókhoz; csere Canon 052BK XL; Supreme; 9200 oldal; fekete
Kód: EXPACJTCA0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATC-052BNX tonerkazetta Canon nyomtatókhoz; csere Canon 052BK XL; Supreme; 9200 oldal; fekete| Fekete tonerkapacitás | 9200 oldal |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | Canon 052BK XL |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | Canon 052BK XL |
| Márkakompatibilitás | Kánon |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| További információk | OPC dobbal rendelkezik |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Kompatibilitás | Canon imageCLASS: LBP214dw, 215dw, MF426dw, 424dw, 429dw. Canon i-SENSYS: LBP212dw, 214dw, 215x, MF421dw, 426dw, 428x, 429x, MFP421. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Változat | Legfőbb |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Technológia | Új |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a tonerport. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Canon printers |
|---|---|
| Súly: | 1.405 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443116950 |
| Fekete tonerkapacitás: | 9200 oldal |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | Canon 052BK XL |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | Canon 052BK XL |
| Márkakompatibilitás: | Kánon |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| További információk: | OPC dobbal rendelkezik |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Kompatibilitás: | Canon imageCLASS: LBP214dw, 215dw, MF426dw, 424dw, 429dw. Canon i-SENSYS: LBP212dw, 214dw, 215x, MF421dw, 426dw, 428x, 429x, MFP421. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Változat: | Legfőbb |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Technológia: | Új |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékkal együtt; a helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Ne lélegezze be a tonerport. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

