Activejet ATB-2590NX Toner pro tiskárny Brother; náhradní Brother TN2590XL; Supreme; 3000 stran; černý)
Kód: EXPACJTBR0135
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-2590NX Toner pro tiskárny Brother; náhradní Brother TN2590XL; Supreme; 3000 stran; černý)| OEM kód | Brother TN2590XL |
| Výměna za | Brother |
| Kompatibilita značky | Brother |
| Typ napájení | Balení po jednom |
| Tiskové barvy | Černá |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výtěžnost černého toneru | 3000 str. |
| Počet černých cartridgí | 1 |
| Model | Kompatibilní |
| Kompatibilita | Brother MFC: L2922DW, L2862DW, L2802DN, L2802DW. Brother DCP: L2640DN, L2600D, L2622DW. Brother HL: L2460DN, L2442DW, L2402D. |
| Typ balení | Krabice |
| Verze | Supreme |
| Tisková technologie | Laserový tisk |
| Popis výrobku | Activejet Toner |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 40 °C |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivý, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Použitý toner a obaly zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nakládání s odpady., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu látky s očima a kůží. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123972 |
| OEM-kód: | |
| Csere erre:: | Testvér |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fekete tonerkapacitás: | 3000 oldal |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Kompatibilitás: | Brother MFC: L2922DW, L2862DW, L2802DN, L2802DW. Brother DCP: L2640DN, L2600D, L2622DW. Brother HL: L2460DN, L2442DW, L2402D. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Változat: | Legfőbb |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

