Activejet ATB-2590N toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN2590 utángyártott toner; Supreme; 1200 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTBR0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-2590N toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN2590 utángyártott; Supreme; 1200 oldal; fekete)| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Csere erre: | Testvér |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Fekete tonerkapacitás | 1200 oldal. |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| OEM-kód | Brother TN2590 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás | Brother MFC: L2922DW, L2862DW, L2802DN, L2802DW. Brother DCP: L2640DN, L2600D, L2622DW. Brother HL: L2460DN, L2442DW, L2402D. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Változat | Legfőbb |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443123965 |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Csere erre:: | Testvér |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Fekete tonerkapacitás: | 1200 oldal. |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| OEM-kód: | Brother TN2590 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Kompatibilitás: | Brother MFC: L2922DW, L2862DW, L2802DN, L2802DW. Brother DCP: L2640DN, L2600D, L2622DW. Brother HL: L2460DN, L2442DW, L2402D. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Változat: | Legfőbb |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

