Activejet ATB-2510NX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN2510XL csere; Supreme; 3000 oldal; fekete)
Kód: EXPACJTBR0140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ATB-2510NX toner Brother nyomtatókhoz; Brother TN2510XL csere; Supreme; 3000 oldal; fekete)| Márkakompatibilitás | Testvér |
| OEM-kód | Brother TN2510XL nyomtató |
| Fekete tonerkapacitás | 3000 oldal |
| Csere erre: | Brother TN2510XL nyomtató |
| Fekete patronok száma | 1 |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Kompatibilitás | Brother DCP: L2620DW, L2627DW, L2627DWE, L2627DWXL, L2660DW, L2665DW. Brother HL: L2400D, L2400DW, L2400DWE, L2445DW, L2447DW. Brother MFC: L2800DW, L2827DW, L2827DWXL, L2835DW, L2860DW, L2860DWE. |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Változat | Legfőbb |
| Termékleírás | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443391111 |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| OEM-kód: | Brother TN2510XL nyomtató |
| Fekete tonerkapacitás: | 3000 oldal |
| Csere erre:: | Brother TN2510XL nyomtató |
| Fekete patronok száma: | 1 |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Kompatibilitás: | Brother DCP: L2620DW, L2627DW, L2627DWE, L2627DWXL, L2660DW, L2665DW. Brother HL: L2400D, L2400DW, L2400DWE, L2445DW, L2447DW. Brother MFC: L2800DW, L2827DW, L2827DWXL, L2835DW, L2860DW, L2860DWE. |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Változat: | Legfőbb |
| Termékleírás: | ActiveJet toner |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 40 °C |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A használt tonert és a csomagolást a helyi hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

