Activejet ASH-0601S iratmegsemmisítő
Kód: BIUACJNIS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet ASH-0601S iratmegsemmisítő| További információk | Az aprítógép teljesítményének és élettartamának megőrzése érdekében rendszeresen kenje speciális olajjal, vagy használjon olajjal átitatott papírt. |
| ISO A méretek (A0...A9) | A4 |
| Papíraprítás csipesszel | Nem |
| Aprítás típusa | Csíkokhoz |
| Aprítási méret | 7,2 mm |
| Fogantyúk | Nem |
| Terméktípus | Dokumentum aprító |
| Aprítási sebesség | 3000 mm/perc |
| Fordított | Igen |
| Szín | Fekete |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Aprító kapacitása | 6 lap |
| Irodai dokumentumok aprítása | Nem |
| Biztonsági szint (papír) | P-1 |
| Munkaszélesség | 22 cm |
| Üvegablak | Nem |
| Vágás típusa | Egyenes vágás |
| A rekeszek teljes térfogata | 10 liter |
| Kitöltési ciklus | 2 perc |
| Papíraprítás | Igen |
| Hitelkártya-aprítás | Igen |
| CD-aprítás | Nem |
| Bemeneti szélesség | 22 cm |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Magasság | 320 mm |
| Súly | 1,5 kg |
| Szélesség | 142 mm |
| Mélység | 326 mm |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Tisztítás vagy karbantartás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne dugja a kezét, a haját vagy a laza ruházatát az aprító nyílásába. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shredders |
|---|---|
| Súly: | 1.68 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443108528 |
| További információk: | Az aprítógép teljesítményének és élettartamának megőrzése érdekében rendszeresen kenje speciális olajjal, vagy használjon olajjal átitatott papírt. |
| ISO A méretek (A0...A9): | A4 |
| Papíraprítás csipesszel: | Nem |
| Aprítás típusa: | Csíkokhoz |
| Aprítási méret: | 7,2 mm |
| Fogantyúk: | Nem |
| Terméktípus: | Dokumentum aprító |
| Aprítási sebesség: | 3000 mm/perc |
| Fordított: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Aprító kapacitása: | 6 lap |
| Irodai dokumentumok aprítása: | Nem |
| Biztonsági szint (papír): | P-1 |
| Munkaszélesség: | 22 cm |
| Üvegablak: | Nem |
| Vágás típusa: | Egyenes vágás |
| A rekeszek teljes térfogata: | 10 liter |
| Kitöltési ciklus: | 2 perc |
| Papíraprítás: | Igen |
| Hitelkártya-aprítás: | Igen |
| CD-aprítás: | Nem |
| Bemeneti szélesség: | 22 cm |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Magasság: | 320 mm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 142 mm |
| Mélység: | 326 mm |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Tisztítás vagy karbantartás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne dugja a kezét, a haját vagy a laza ruházatát az aprító nyílásába. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

