Activejet AJE-COB 3m-es semleges fényszalag Univerzális fényszalag beltéri használatra
Kód: OSWACJTAL0099
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-COB 3m-es semleges fényszalag Univerzális fényszalag beltéri használatra| Energiahatékonysági osztály | F |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| Modell | Univerzális fénycsík |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Hossz | 3 méter |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Áramfogyasztás | 19W |
| Színváltozás | Nem |
| Fényesség | 1850 lumen |
| Világos szín | Semleges fehér |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.205 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119029 |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Modell: | Univerzális fénycsík |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Hossz: | 3 méter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Áramfogyasztás: | 19W |
| Színváltozás: | Nem |
| Fényesség: | 1850 lumen |
| Világos szín: | Semleges fehér |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

