Activejet AJE-COB 3m ciep svíticí proužek Univerzální světelná páska Vnitřní
Kód: OSWACJTAL0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-COB 3m ciep svíticí proužek Univerzální světelná páska Vnitřní| Třída energetické účinnosti | F |
| Model | Univerzální světelná páska |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Délka | 3 m |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Změna barvy | Ne |
| Spotřeba elektrické energie | 19 W |
| Svítivost | 1800 lm |
| Světlá barva | Teplá bílá |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LED tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.195 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443119012 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Model: | Univerzální světelná páska |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP20 |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Délka: | 3 m |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Změna barvy: | Ne |
| Spotřeba elektrické energie: | 19 W |
| Svítivost: | 1800 lm |
| Světlá barva: | Teplá bílá |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

