Activejet AEB-1285N (csere tinta Epson T1281, T1282, T1283, T1284; Supreme; 1 x 15 ml, 3 x 13 ml; fekete, piros, kék, sárga)
Kód: EXPACJAEP0212
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AEB-1285N (csere tinta Epson T1281, T1282, T1283, T1284; Supreme; 1 x 15 ml, 3 x 13 ml; fekete, piros, kék, sárga)| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | Epson |
| Színes tinta mennyisége | 13 ml |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| OEM-kód | Epson T1281, T1282, T1283, T1284 |
| Csere erre: | Epson |
| Színes tinta típusa | Festékalapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége | 15 ml |
| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Tápegység típusa | Többcsomagos csomagolás |
| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok) | 3 |
| Darabszám csomagonként | 4 darab |
| Kompatibilitás | Epson Stylus: S22, SX125, SX130, SX230, SX235, SX420, SX425, SX430, SX435, SX440, SX445. Epson Stylus Office: BX305. |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technológia | Új |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Osztály | A+ |
| Változat | Legfőbb |
| Kompatibilis tintapatron típus | T1284; T1283; T1282; T1281; T1285; |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba, a termék különleges ártalmatlanítást igényel. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Epson printers |
|---|---|
| Súly: | 0.155 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443014393 |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | Epson |
| Színes tinta mennyisége: | 13 ml |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| OEM-kód: | Epson T1281, T1282, T1283, T1284 |
| Csere erre:: | Epson |
| Színes tinta típusa: | Festékalapú tinta |
| Fekete tinta mennyisége: | 15 ml |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Tápegység típusa: | Többcsomagos csomagolás |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (színes tintapatronok): | 3 |
| Darabszám csomagonként: | 4 darab |
| Kompatibilitás: | Epson Stylus: S22, SX125, SX130, SX230, SX235, SX420, SX425, SX430, SX435, SX440, SX445. Epson Stylus Office: BX305. |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Technológia: | Új |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Osztály: | A+ |
| Változat: | Legfőbb |
| Kompatibilis tintapatron típus: | T1284; T1283; T1282; T1281; T1285; |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a bőrrel és szemmel való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne dobja a háztartási hulladékba, a termék speciális ártalmatlanítást igényel. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

