Zyxel XMG1915-10EP Řízený L2 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: SWTZYXZAR0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel XMG1915-10EP Řízený L2 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Podpora napájení po Ethernetu (PoE)| Síťové standardy | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3bt, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3at, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x |
| Podpora VLAN | Ano |
| Podpora 10G | Ano |
| Funkce virtuální sítě LAN | MAC address-based VLAN, Voice VLAN, Port-based VLAN |
| Napájecí zdroj | AC/PoE |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 150 W |
| Instalace do racku | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Hloubka | 104 mm |
| Výška | 27 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hmotnost | 780 g |
| Dodávané kabely | AC |
| Filtrování MAC adres | Ano |
| SSH/SSL podpora | Ano |
| DHCP vlastnosti | DHCP client, DHCP snooping, DHCP relay |
| Typ autentizace | RADIUS |
| IGMP pozorování | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 394,499 h |
| Možnost aktualizace firmwaru | Ano |
| Paměť flash | 32 MB |
| Vnitřní paměť | 256 MB |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Typ přepínače | Řízený |
| QoS | Ano |
| Přepínač vrstev | L2 |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1,5 MB |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Rámy jumbo | 12000 |
| Kapacita přepínání | 80 Gbit/s |
| Tabulka MAC adres | 16000 pol. |
| Rychlost přetáčení | 59,5 Mpps |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Počet portů Power over Ethernet (PoE) | 8 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 130 W |
| Podpora pro multicast | Ano |
| Funkce vícesměrového vysílání | Směrování vícesměrového vysílání |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Managed |
|---|---|
| Súly: | 1.83 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937631452 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3az, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3bt, IEEE 802.1p, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3at, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| 10G támogatás: | Igen |
| Virtuális LAN funkciók: | MAC-cím alapú VLAN, Hang VLAN, Port alapú VLAN |
| Tápegység: | AC/PoE |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 150 W |
| Rack telepítés: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 104 mm |
| Magasság: | 27 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Súly: | 780 g |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| SSH/SSL támogatás: | Igen |
| DHCP-tulajdonságok: | DHCP kliens, DHCP-figyelés, DHCP-továbbító |
| Hitelesítési típus: | SUGÁR |
| IGMP-figyelés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| SFP+ modulhelyek száma: | 2 |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok típusai: | 2,5 G-os Ethernet (100/1000/2500) |
| RJ-45 kapcsolt Ethernet portok száma: | 8 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| Flash memória: | 32 MB |
| Belső memória: | 256 MB |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Kapcsoló típusa: | Ellenőrzött |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Rétegváltó: | L2 |
| Csomagpuffer: | 1,5 MB |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Jumbo keretek: | 12000 |
| Kapcsolási kapacitás: | 80 Gbps |
| MAC-cím táblázat: | 16000 db. |
| Visszatekerési sebesség: | |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Power over Ethernet (PoE) portok száma: | 8 |
| Teljes Power over Ethernet (PoE) terhelhetőség: | 130 W |
| Többcélú címzés támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

