Zyxel WBE660S-EU0101F Wi-Fi hozzáférési pont 11530 Mbit/s Szürke Támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát
Kód: SWFZYXACC0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel WBE660S-EU0101F Wi-Fi hozzáférési pont 11530 Mbit/s Szürke Támogatja a Power over Ethernet (PoE) technológiát| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbit/s, 10000 Mbit/s, 10, 100, 5000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be szabványok |
| 5 GHz | Igen |
| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz) | 11530 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | Igen |
| 2,4 GHz | Igen |
| Maximális átviteli sebesség | 11530 Mbps |
| VLAN-támogatás | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz) | 8646 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz) | 1376 Mbps |
| 6 GHz | Igen |
| Bemeneti áram | 3 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| DC feszültségtartomány | 15 V |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Szürke |
| Elhelyezkedés | Fal |
| Szélesség | 310 mm |
| Magasság | 56 mm |
| Súly | 1,41 kg |
| Mélység | 178 mm |
| Csomag magassága | 93 mm |
| Csomag szélessége | 377 mm |
| Csomagolási mélység | 231 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,04 kg |
| Antenna típusa | Belső |
| MAC-cím szűrés | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA3, WPA2, WPA, WEP |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Access Points |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937631193 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 10000 Mbps, 10, 100, 5000 Mbps, 2500 Mbps |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be |
| 5 GHz: | Igen |
| Max. adatátviteli sebesség (6 GHz): | 11530 Mbps |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME): | Igen |
| 2,4 GHz: | Igen |
| Maximális átviteli sebesség: | 11530 Mbps |
| VLAN-támogatás: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség (5 GHz): | 8646 Mbps |
| Maximális adatátviteli sebesség (2,4 GHz): | 1376 Mbps |
| 6 GHz: | Igen |
| Bemeneti áram: | 3 A |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| DC feszültségtartomány: | 15 V |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Elhelyezkedés: | Fal |
| Szélesség: | 310 mm |
| Magasság: | 56 mm |
| Súly: | 1,41 kg |
| Mélység: | 178 mm |
| Csomag magassága: | 93 mm |
| Csomag szélessége: | 377 mm |
| Csomagolási mélység: | 231 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,04 kg |
| Antenna típusa: | Belső |
| MAC-cím szűrés: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA3, WPA2, WPA, WEP |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

