Zyxel USG FLEX 200H hardveres tűzfal 5 Gbit/s
Kód: ROUZYXFIR0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zyxel USG FLEX 200H hardveres tűzfal 5 Gbit/s| VLAN-ok száma | 32 |
| DC bemeneti feszültség | 12 V |
| Maximális energiafogyasztás | 22W |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Kisfeszültségű irányelv (LVD), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, BSMI |
| Magasság | 36 mm |
| Mélység | 187 mm |
| Szélesség | 272 mm |
| Súly | 1,52 kg |
| Csomag szélessége | 427 mm |
| Csomagolási mélység | 73 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,43 kg |
| Csomag magassága | 247 mm |
| VPN átviteli sebesség | 1200 Mbps |
| Tűzfal teljesítménye | 5000 Mbps |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Konzolport | RJ-45 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 8 |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Hősugárzás | 58,75 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Mellékelt kábelek | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket - fennáll a készülék károsodásának veszélye. |
| Tűzfal átviteli sebessége | 5 Gbps |
| VPN átviteli sebesség | 1,2 Gbps |
| IPS/IDS átviteli sebesség | 2000 Mbps |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Firewalls and security gateways |
|---|---|
| Súly: | 2.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4718937622757 |
| VLAN-ok száma: | 32 |
| DC bemeneti feszültség: | 12 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 22W |
| Bemeneti áram: | 2 A |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Alacsony feszültségű irányelv (LVD), Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, BSMI |
| Magasság: | 36 mm |
| Mélység: | 187 mm |
| Szélesség: | 272 mm |
| Súly: | 1,52 kg |
| Csomag szélessége: | 427 mm |
| Csomagolási mélység: | 73 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,43 kg |
| Csomag magassága: | 247 mm |
| VPN átviteli sebesség: | 1,2 Gbps |
| Tűzfal teljesítménye: | 5000 Mbps |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 2500 Mbps, 1000 Mbps |
| Konzolport: | RJ-45 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 8 |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Hősugárzás: | 58,75 BTU/óra |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -30 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Mellékelt kábelek: | Teljesítmény |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket - fennáll a készülék károsodásának veszélye. |
| Tűzfal átviteli sebessége: | 5 Gbps |
| IPS/IDS átviteli sebesség: | 2000 Mbps |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

