ZORAKI R1-K6L BAS jelzőrevolver, 2,5" kaliberű, .22 hosszú, titánium vaktöltény
Kód: OBRZOKBHU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZORAKI R1-K6L BAS jelzőrevolver, 2,5" kaliberű, .22 hosszú, titánium vaktöltény| Hossz | 186 mm |
| Súly | 750 g |
| Hordó hossza | 63 mm |
| Tálca kapacitása | 9 db |
| Patronos tár | 9 kör |
| Biztonsági kapcsoló | Manuálisan |
| A lövés típusa | 4,5 mm-es (.177) acélgolyó BB |
| Ágy | Polimer |
| Kaliber | 6 mm |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag | Fém, Technopolimer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bump weapons |
|---|---|
| Súly: | 0.906 kg |
| EAN vonalkód: | 5902944176603 |
| Hossz: | 186 mm |
| Súly: | 750 g |
| Hordó hossza: | 63 mm |
| Tálca kapacitása: | 9 db |
| Patronos tár: | 9 kör |
| Biztonsági kapcsoló: | Manuálisan |
| A lövés típusa: | 4,5 mm-es (.177) acélgolyó BB |
| Ágy: | Polimer |
| Kaliber: | 6 mm |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag: | Fém, Technopolimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

