Zolux Macskakaparófa Játékkal 63 cm - Szürke
Kód: DLZZOUZAB0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Macskakaparófa Játékkal 63 cm - Szürke| Termékkategória | Macska kaparófát |
| Kategória | Macskák számára |
| Szín | Bronz |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állattípus | Macska |
| Terméktípus | Kaparófát ágykerettel |
| Anyag | Juta, szövet, poliészter, fa |
| Háziállat típusának ajánlott | Macska |
| Magasság | 630 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | A tulajdonos felügyelete mellett használható., Rendszeresen ellenőrizze a termék állapotát, és sérülés esetén cserélje ki., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Scratchers |
|---|---|
| Súly: | 2.03 kg |
| EAN vonalkód: | 3336025040491 |
| Termékkategória: | Macska kaparófát |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szín: | Bronz |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állattípus: | Macska |
| Terméktípus: | Kaparófát ágykerettel |
| Anyag: | Juta, szövet, poliészter, fa |
| Háziállat típusának ajánlott: | Macska |
| Magasság: | 630 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Súly: | 2,5 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Használat a tulajdonos felügyelete mellett., Rendszeresen ellenőrizze a termék állapotát, és cserélje ki, ha sérült., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

