Zolux Jumbo WC szűrővel, kék
Kód: DLZZOUHIP0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Jumbo WC szűrővel, kék| Kategória | Macskák számára |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Hordozólyuk | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus | Küvetta |
| Termékkategória | Tálca |
| Anyag | Technopolimer |
| Állattípus | Macska |
| Szín | Kék |
| Magasság | 470 mm |
| Mélység | 710 mm |
| Szélesség | 560 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Litter boxes |
|---|---|
| Súly: | 2.722 kg |
| EAN vonalkód: | 8003507968806 |
| Kategória: | Macskák számára |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Hordozólyuk: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Terméktípus: | Küvetta |
| Termékkategória: | Tálca |
| Anyag: | Technopolimer |
| Állattípus: | Macska |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 470 mm |
| Mélység: | 710 mm |
| Szélesség: | 560 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

