WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 LITE
Kód: OAVWIWTUN0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 LITE| Szín | Fekete |
| Rekord | Igen |
| Videólejátszás | Igen |
| Tunerek száma | 1 tuner/tunerek |
| Tuner típusa | Digitális |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 7,5 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,35 W |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Tanúsítvány | CE |
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Súly | 190 g |
| HDMI-verzió | 1.3 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Wi-Fi | Választható |
| SCART portok száma | 1 |
| Digitális koaxiális audio kimenet | 1 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| RF portok száma | 1 |
| Gyors útmutató | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Támogatott képformátumok | PNG, JPEG, BMP, JPG |
| Médialejátszás | H.264, VOB, M2TS, HEVC/H.265, TPR, MOV, XVID, MPEG4, TS, TP, MKV, 3GP, FLV, MPEG, DIVX, AVC, AVI, MP4 |
| Támogatott feliratformátum | SRT, SSA, SUB, TXT, ASS |
| Támogatott hangfájl-formátumok | M4A, AAC, MP3 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Digitális jelformátum | DVB-T, DVB-T2 |
| Jelforrás | Kábel |
| Megjelenítési formátum | 1080i, 1080p, 576p, 720p |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tuners |
|---|---|
| Súly: | 0.308 kg |
| EAN vonalkód: | 5907678819505 |
| Szín: | Fekete |
| Rekord: | Igen |
| Videólejátszás: | Igen |
| Tunerek száma: | 1 tuner/tunerek |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 7,5 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,35 W |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Mélység: | 90 mm |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 145 mm |
| Súly: | 190 g |
| HDMI-verzió: | 1.3 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Választható |
| SCART portok száma: | 1 |
| Digitális koaxiális audio kimenet: | 1 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| RF portok száma: | 1 |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Támogatott képformátumok: | PNG, JPEG, BMP, JPG |
| Médialejátszás: | H.264, VOB, M2TS, HEVC/H.265, TPR, NOB, XVID., MPEG4, TS, TP, MKV, 3GP, FLV, MPEG, DIVX, AVC, AVI, MP4 |
| Támogatott feliratformátum: | SRT, SSA, ALATTI, TXT, SZAMÁR |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | M4A, ACC, MP3 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Digitális jelformátum: | DVB-T, DVB-T2 |
| Jelforrás: | Kábel |
| Megjelenítési formátum: | 1080i, 1080p, 576p, 720p |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

